Loading...

Truma DuoControl CS vertikal

210,70  s DPH

S nárazovým senzorom pre prevádzku na dve fľaše, automatické prepínanie z prázdnej na plnú fľašu.

Kategórie: ,
Loading...

Popis

Sada regulátorov DuoControl CS na prevádzku s dvoma fľašami s mimoriadne kompaktným a ľahkým dizajnom. Jednoducho pripojte dve plynové fľaše vo svojom obytnom aute alebo karavane. Automatické prepínanie z prázdnej na plnú plynovú fľašu.
Ukazuje, ktorá fľaša je v prevádzke. Dá sa použiť pri státí aj počas jazdy. Pomocou nárazového senzora zabraňuje úniku plynu po nehode. Jednoducho rozpoznajte a resetujte aktivovaný nárazový senzor pomocou žltého tlačidla. Nízka hmotnosť. Rýchla montáž.
Dostupné ako vertikálny a horizontálny variant. Horizontálny variant DuoControl CS je namontovaný na strope skrinky na plynové fľaše. Vhodné pre karavany a obytné automobily. Ako nárazový senzor zaisťuje bezpečnosť. Integrovaný nárazový senzor je čerešničkou na torte. V prípade nehody okamžite preruší prívod plynu. Spĺňa tak všetky zákonné požiadavky a umožňuje obsluhu plynového systému počas jazdy.
Chladnička zostane studená, karavan teplý, čo viac si priať? Ak je cesta ako rozbitá a snímač nárazu sa spustí bez dôvodu, resetujte ho pomocou žltého resetovacieho tlačidla. Truma DuoControl CS je už pripravená na ďalšie dobrodružstvo.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Truma DuoControl CS vertikal”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.