Loading...

EpEver Remote Display Meter MT50

47,00  s DPH

Diaľkový merač EPEVER MT50 môže pomocou ovládačov vybavených portom RJ45 sledovať pracovný stav ovládača v reálnom čase a programovať parametre.

Loading...

Popis

Diaľkový merač EPEVER MT50 môže pomocou ovládačov vybavených portom RJ45 sledovať pracovný stav ovládača v reálnom čase a programovať parametre. MT50 je nová generácia diaľkových meračov navrhnutá na základe najnovšieho komunikačného protokolu riadiacej jednotky a technických noriem pre napätie.
Diaľkový merač MT50 kompatibilný len s riadiacimi jednotkami EPEVER/EPsolar: Tracer-AN , Tracer-BN, Triron-N, XTRA-N, Tracer-BP (potrebný kábel 4LLT), LS-B(P), VS-BN, eTracer, iTracer. . Upozorňujeme, že diaľkový merač MT-50 nefunguje s ovládačmi iných značiek.
Veľkoplošný multifunkčný LCD displej; Zobrazenie prevádzkových údajov a pracovného stavu pripojených zariadení v reálnom čase v digitálnej, grafickej a textovej forme pomocou LCD displeja.
Automatická identifikácia regulátora, zobrazenie typového modelu a príslušných údajov o parametroch; alarm v reálnom čase s informáciami o poruche.
Priame, pohodlné a rýchle ovládanie šiestich navigačných funkčných tlačidiel; údaje aj napájanie tečú na rovnakom vodiči, nie je potrebné externé napájanie; dlhšia komunikačná vzdialenosť na základe RS485.
Výber typu batérie: So 4 režimami zaťaženia: Manuálne, Svetlo zapnuté/vypnuté, Svetlo zapnuté+časovač, Časové riadenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “EpEver Remote Display Meter MT50”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.