Loading...

Zrkadlo karavanu Gamma Ang

33,60  s DPH

Pripínacie zrkadlo pre štandardné auto zrkadlá. Vhodné aj pre väčšie spätné zrkadlá na SUV, dodávky alebo menšie rekreačné vozidlá.

Loading...

Popis

Rýchla a jednoduchá inštalácia pomocou kvalitných gumených napínacích popruhov. Hlava zrkadla s integrovaným zrkadlom mŕtveho uhla. Strana vodiča: ploché sklo. Strana spolujazdca: vypuklé sklo. Vďaka tomu získate ešte lepšiu viditeľnosť do všetkých strán a lepšie rozpoznáte potenciálne nebezpečné situácie v premávke. S plochým sklom zrkadla pre karavany Gamma Ang máte jasný výhľad na cestnú premávku. Nedeformuje obraz a poskytuje realistické zobrazenie okolia. Ľahko rozpoznáte iné vozidlá a na ceste sa budete správať bezpečne. Jeho zakrivený tvar ponúka rozšírený pozorovací uhol, takže môžete vidieť aj vozidlá a prekážky, ktoré sú ďalej. To zvyšuje bezpečnosť pri jazde a dáva vám väčšiu istotu na ceste. Zo zrkadlom pre karavany Gamma Ang máte jednoduchý a efektívny spôsob, ako zlepšiť výhľad na cestnú premávku. Inštalácia je rýchla a kvalitná technológia zrkadlovej hlavy zaisťuje jasný výhľad a rozšírený pozorovací uhol.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zrkadlo karavanu Gamma Ang”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.