Loading...

FIAMMA SECURITY 46 Pro – BEZPEČNOSTNÉ MADLO DVERÍ

121,00  s DPH

Fiamma Security 46 Kľučka/zámok.Bezpečnostná kľučka z masívneho lakovaného hliníka s priemerom 30 mm a hrúbkou 2 mm.Dodáva sa štandardne s mäkkou bezpečnostnou rukoväťou.Počas cestovania zaberá málo miesta, keď je zložená pri stene vozidla.Slúži aj ako užitočná rukoväť na uľahčenie nastupovania a vystupovania z vozidla.Prispôsobí sa všetkým dverám otváraným vpravo aj vľavo.Kompletne s kľúčovým zámkom a bezpečnostnou uvoľňovacou rukoväťou, montážnymi konzolami, skrutkami a vnútornými protikonzolami.

Loading...

Popis

Ochrana zábradlia a dverí Security 46 Pro od Fiamma
Vyrobené z pevného eloxovaného hliníka, ľahká a odolná konštrukcia.Navyše, vďaka zámku, ktorý je súčasťou súpravy, sa uzamkne a zablokuje prístup k dverám. Zabraňuje krádeži a náhodnému otvoreniu dverí počas cestovania. Security 46 Pro sa od základného modelu líši nielen ergonomickejším tvarom, ale aj bezpečnosťou. Používa 2 zámky, jeden štandardný – v kľučke, druhý sa montuje na dvere. Hodí sa na dvere na ľavej aj pravej strane. Dodávané so zámkom a zámkom a montážnymi skrutkami.

PARAMETRE:
-Priemer rukoväte: 30 mm
-Dĺžka: 46 cm
-Hmotnosť: 1,7 kg
-Farba: Biela

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “FIAMMA SECURITY 46 Pro – BEZPEČNOSTNÉ MADLO DVERÍ”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.